Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 74 látogató
böngészi oldalunkat.

IV. Juhász Ferenc Emlékversenyen jártunk
2006-01-29 11:00:00
2006 január 28.-án és 29.-én rendezte meg a Magyar Kempo Szövetség a IV. Juhász Ferenc Emlékversenyt. Soke Juhász Ferenc volt a szövetség technikai vezetője 2002-ben bekövetkezett haláláig. A Tatami Centrum hétfős csapattal szerepelt a versenyen. Ez volt az 52. verseny, melyen részt vettünk.
A versenyen a két nap alatt közel ötven klub (!) több mint 400 (!) versenyzője indult. Ez a verseny mára az ország legszinvonalasabb kempo versenyévé nőtte ki magát. A Magyar Kempo Szövetség méltó módon ápolja nagymesterének emlékét. A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Hanshi Adámi István 8. dan kyokusin karate mester, Kótai Mihály boksz világbajnok, Karacs Attila és Varga Péter K-1 versenyzők. Karacs Attila ma a nehézsúlyú K-1 bajnok.

Összesen 6 arany, 2 ezüst és 2 bronz érmet szereztünk.

Túri Pál formagyakorlat és fegyveres formagyakorlat számokban indult, de a nagy létszám és magas szinvonal miatt nem jutott dobogóra.
Papp Éva volt a legeredményesebb, senior női fegyveres formagyakorlatban arany, senior női önvédelemben arany és senior szinkron formagyakorlatban ezüst érmet kapott.
Hegedűs Éva szinkron formagyakorlatban ezüst, haladó leány önvédelemben bronz érmet kapott.
Lázár Szabolcs két aranyéremmel tért haza: haladó fiú önvédelemben és Chikara Kurabe C (nálunk Randori) 69 kg.-ban lett győztes.
Cseri József senior 93 kg. Light contact küzdelemben arany érmes, senior fegyveres formagyakorlatban negyedik lett.
Kelemen Attila Light Contact 63 kg.-ban bronzérmet szerzett, haladó fiú önvédelemben azonos pontszámmal lecsúszott a dobogóról.
Berkes László senior mester önvédelemben kapott aranyérmet.