Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 42 látogató
böngészi oldalunkat.

Pápa 2017 Grappling Bajnokság - beszámoló
2017-04-15 23:00:00
A klubunk három versenyzővel és szervezőkkel volt jelen a Pápa 2017 Grappling Bajnokságon. Versenyzőink: Mitykó-Decendario Miklós, Győri Levente és Lakatos Sándor kiválóan szerepeltek és a csekély nevezésszám ellenére csapatban a negyedik helyezést értük el. Köszönjük és gratulálunk!

Mitykó-Decendario Miklós Gyermek1 28 kg-ban versenyzett Gi-ben és NoGi-ben is és mindkettőben első lett! Elindult egy súlycsoporttal fentebb is és Gi-ben harmadik, NoGi-ben második lett.
Győri Levente Ifjúsági 2 korosztály 55 kg-ban versenyzett és Gi-ben második, NoGi-ben pedig első lett!
Lakatos Sándor Gi Felnőtt 75 kg-ban is és Gi Open -80 kg-ban is első lett!

Második alkalommal rendeztük meg Pápán a Liga fordulónkat. Ismét a Városi Sportcsarnok volt a helyszín és ismét a ZR Team Pápa és Mihályfi Ákos, valamint Bencsik János voltak a házigazdák. A helyszín megint kiválónak bizonyult, a Húsvét és a szabadnappá váló Nagypéntek ellenére a létszámmal sem volt gond, így egy sikeres versenyen vagyunk túl. A dunántúli helyszínnek köszönhetően több új környékbeli klub is itt debütált sikerrel.

A megnyitó ünnepségen a beszédet ismét Pálinkás Szilvia tartotta, megadva a nap magasztos hangulatát. A versenyen a bíráink voltak: Merkert Zoltán, Fekete Sándor, Vancsik Nándor, Sós György, Herle Zsolt, dr. Renczés Tibor, Izsák Bálint, betanuló bíróink pedig Puskás Boglárka és Körmöndi Dániel voltak. A szokásos módon a főbíró Kovács Gábor, a versenyigazgató Berkes László voltak. A versenyt négy tatamin rendeztük meg, Gi Open volt.

A Férfi Gi Open -80 kg-os kategóriában első Lakatos Sándor (Tatami Centrum), második Skáfár Bence (Koko Fight Club), harmadik Kaskötő Krisztián (Tigris Team) és Schneider János (Bács-Team). A Férfi Gi Open 80+ kg kategóriában első lett Horváth Ádám (Bács-Team), második Főczény Károly (ZR Team Farkasok), harmadik Morvai László (Növényi Sportakadémia Sopron) és Tálos Lajos (Tigris Team). Gratulálunk az eredményhez!

A legeredményesebb csapat a Bács-Team (73 pont) lett, második a Miskolci Ju Jitsu Egyesület (64 pont), harmadik a Fox Sport Egyesület lett (46 pont). Gratulálunk! Az International Jiu Jitsu Alliance a mai versenyre is felajánlotta a különdíjakat. A Legeredményesebb Női versenyző: Koleszár Evelin (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), a Legeredményesebb gyermek versenyző: Körmöndi Richárd (Miskolci Ju Jitsu Egyesület), a Legeredményesebb férfi versenyző: Horváth Ádám (Bács-Team) lett! Gratulálunk!

Ez volt a G4 Grappling Liga 2016-2017-es évadának a 6. fordulója. A következő versenyünk a Gi és NoGi Grappling Csapatbajnokság, melyet május 13-án Dorogon rendezünk meg gyermek, ifjúsági, junior, felnőtt és senior csapatoknak. Utána lesz a 7. forduló, a Grappling Diákolimpia és Kecel 2017 Grappling Bajnokság, melyet május 27-én Kecelen rendezünk meg. Mindenkit szeretettel várunk a versenyeinkre, a belépés ingyenes!