h_lwww.tatamicentrum.hu
b1b2b3b4b5b6
h_r
Hírös Brazil Ju Jitsu - Kecskemét
Klubunk a Magyar Ju Jitsu Szövetség tagja
Stílusunk a Hangari Ju Jitsu Kelemen Ryu
Szervezzük a Global Grappling versenyeket
Jelenleg 11 látogató
böngészi oldalunkat.

Bronzérem a BJJ Európa Bajnokságon
2018-01-22 00:00:00
Szűcs Kristóf az International Brazilian Jiu Jitsu Federation által szervezett BJJ Európa Bajnokságon bronzérmet szerzett Lisszabonban január 20-án. Kristóf a 94 kg-os kategóriában versenyzett és csak a döntőbe jutásért vívott mérkőzésen talált legyőzőre. Gratulálunk!
Szűcs Kristóf bronzérme

2006-ban indultak először magyar versenyzők az EB-n. A magyar csapat tagjai idén tizennégy érmet szereztek. Gratulálunk! A Tatami Centrum versenyzői nyolcadik éve indulnak az Európa Bajnokságon, eddig hat alkalommal sikerült érmet is szerezni, 2014-ben például hármat!

Hazánk eddigi érmei a BJJ EB-ken:
ZRH= ZR Team Gungary
GBH= Gracie Barra Hungary
CGH= Carlson Gracie Team Hungary
RKGH= Rickson and Kron Gracie Jiu Jitsu Hungary


2018
Aranyérmek:
Tereza Cordeiro de Souza [ZRH] BLACK BELT MASTER 1 FEMALE MEDIUM HEAVY
Csernyik Zoltán [ZRH] BROWN BELT MASTER 3 LIGHT
Ezüstérmek:
Németh Orsolya [ZRH] BLACK BELT MASTER 1 FEMALE LIGHT
Tóth Zoltán [ZRH] BLUE BELT JUVENILE 2 MALE LIGHT
Tóth Zoltán [ZRH] BLUE BELT JUVENILE 2 MALE OPEN CLASS LIGHT
Ember Adrián [ZRH] BLUE BELT ADULT MALE HEAVY
Kósa Péter [ZRH] BLUE BELT ADULT MALE ULTRA HEAVY
Gerse János [ZRH] BLUE BELT MASTER 6 MALE MIDDLE
Bronzérmek:
Vikol András [CGH] WHITE BELT JUVENILE 1 MALE FEATHER
Szűcs Kristóf [ZRH] BROWN BELT MALE ADULT MEDIUM HEAVY
Max Carvalho [ZRH] BLACK BELT MASTER 1 MALE MEDIUM HEAVY
Max Carvalho [ZRH] BLACK BELT MASTER 1 MALE OPEN CLASS
Claudio Roberto [ZRH] BROWN BELT MASTER 2 LIGHT FEATHER
Rácz Zsolt [ZRH] PURPLE BELT MASTER 5 MALE HEAVY

2017
Aranyérmek:
Tóth Anett [ZRH] BLUE BELT JUVENILE 2 FEMALE FEATHER
Németh Orsolya [ZRH] BROWN BELT MASTER 1 FEMALE LIGHT
Tereza Cordeiro de Souza [ZRH] BROWN BELT MASTER 1 FEMALE MEDIUM-HEAVY
Tereza Cordeiro de Souza [ZRH] BROWN BELT MASTER 1 FEMALE OPEN CLASS
Csernyik Zoltán [ZRH] PURPLE BELT MASTER 3 LIGHT
Sándor József [CGH] BLUE BELT MASTER 3 MEDIUM HEAVY
Gerse János [ZRH] BLUE BELT MASTER 6 MIDDLE
Ember Adrián [ZRH] WHITE BELT MASTER 1 HEAVY
Ezüstérmek:
Partics Roland Hunor [ZRH] WHITE BELT MASTER 1 HEAVY
Rácz Zsolt [ZRH] BLUE BELT MASTER 5 HEAVY
Mihályfi Ákos [ZRH] BLUE BELT MASTER 4 ULTRA-HEAVY
Gerse János [ZRH] BLUE BELT MASTER 6 OPEN CLASS
Bronzérmek:
Tóth Anett [ZRH] BLUE BELT JUVENILE 2 FEMALE OPEN CLASS
Schnürlein Andor [ZRH] WHITE BELT JUVENILE 2 ULTRA-HEAVY
Ambrus Tibor [ZRH] WHITE BELT MASTER 3 ULTRA-HEAVY

2016
Aranyérmek:
Csernyik Zoltán [GBH] PURPLE BELT MASTER 3 LIGHT
Ezüstérmek:
Balinkó Bató Botond [CGH] WHITE BELT JUVENILE 2 ULTRA HEAVY
Sipos Dániel [GBH] WHITE BELT MASTER 1 ULTRA HEAVY
Horváth Ferenc [GBH] BLUE BELT JUVENILE 2 HEAVY
Claudio Roberto [GBH] BROWN BELT MASTER 2 LIGHT FEATHER
Bronzérmek:
Koza Ferenc [GBH] WHITE BELT MASTER 2 SUPER HEAVY
Tóth Anett [GBH] BLUE BELT JUVENILE 1 FEMALE MIDDLE
Tóth Anett [GBH] BLUE BELT JUVENILE 1 FEMALE OPEN CLASS
Gálik Máté [GBH] BLUE BELT JUVENILE 2 LIGHT
Sándor József [CGH] BLUE BELT MASTER 3 MEDIUM HEAVY
Sándor József [CGH] BLUE BELT MASTER 3 OPEN CLASS
Krifka Antia [GBH] PURPLE BELT MASTER 1 FEMALE LIGHT

2015
Aranyérmek:
Csernyik Zoltán [GBH] BLUE BELT MASTER 3 LIGHT
Szmolka Nikoletta [RKGH] BLUE BELT ADULT FEMALE HEAVY
Sándor József [CGH] WHITE BELT MASTER 2 MEDIUM HEAVY
Ezüstérmek:
Tereza Cordeiro de Souza [GBH] PURPLE BELT ADULT FEMALE MEDIUM HEAVY
Bronzérmek:
Szűcs Kristóf [GBH] PURPLE BELT MALE ADULT HEAVY
Mihályfi Ákos [GBH] PURPLE BELT MASTER 3 SUPER HEAVY
Horváth Ferenc [GBH] BLUE BELT JUVENILE 1 SUPER HEAVY
Fabiano Dantas [GBH] BLUE BELT MASTER FEATHER
Molnár Gábor [GBH] BROWN BELT MASTER 3 MEDIUM HEAVY
Molnár Gábor [GBH] BROWN BELT MASTER 3 OPEN CLASS
Dr. Gehér Pál László [GBH] BLUE BELT MASTER 5 MEDIUM HEAVY
Dr. Gehér Pál László [GBH] BLUE BELT MASTER 5 OPEN CLASS
Max Carvalho [GBH] BLACK BELT MEDIUM HEAVY

2014
Aranyérmek:
Szűcs Kristóf [GBH] BLUE BELT MALE ADULT HEAVY
Csernyik Zoltán [GBH] BLUE BELT MASTER 2 LIGHT
Gábor József [GBH] BLUE BELT MASTER 5 MEDIUM HEAVY
Kovács Attila [CGH] BROWN BELT MASTER 5 ULTRA HEAVY
Kovács Attila [CGH] BROWN BELT MASTER 5 OPEN CLASS
Ezüstérmek:
Fekete Sándor [GBH] PURPLE BELT MASTER 3 SUPER HEAVY
Bronzérmek:
Lakatos Sándor [GBH] BLUE BELT ADULT LIGHT
Tereza Cordeiro de Souza [GBH] BLUE BELT ADULT FEMALE MEDIUM HEAVY
Vranek Zoltán [CGH] BLUE BELT MASTER 2 HEAVY
Dörögdi Szabolcs [CGH] BLUE BELT MASTER 1 ULTRA HEAVY
Mihályfi Ákos [GBH] BLUE BELT MASTER 3 ULTRA HEAVY
Burda Zsolt [CGH] PURPLE BELT MASTER 3 SUPER HEAVY
Molnár Gábor [GBH] BROWN BELT MASTER 2 MEDIUM HEAVY

2013
Aranyérmek:
Teresa Souza [GBH] BLUE BELT FEMALE ADULT MIDDLE HEAVY
Vilcsek Péter [GBH] PURPLE BELT SENIOR 1 LIGHT FEATHER
Varga Levente [GBH] PURPLE BELT SENIOR 1 SUPER HEAVY
Ezüstérmek:
Bence György [GBH] PURPLE BELT ADULT ULTRA HEAVY
Fejes István [GBH] BLUE BELT SENIOR 3 ULTRA HEAVY
Mihályfi Ákos [GBH] BLUE BELT SENIOR 2 ULTRA HEAVY
Horváth Imre [GBH] PRUPLE BELT MASTER MIDDLE HEAVY
Fekete Sándor [GBH] PURPLE BELT SENIOR 2 SUPER HEAVY
Bronzérmek:
Nagy Balázs [GBH] BLUE BELT SENIOR 1 LIGHT
Erdős Máté [GBH] WHITE BELT ADULT LIGHT
Rapcsányi Katalin [GBH] WHITE BELT FEMALE ADULT MIDDLE
Vida Richárd [GBH] PURPLE BELT SENIOR 2 SUPER HEAVY
Csámpár János [GBH] PURPLE BELT ADULT SUPER HEAVY
Szatmári Tamás [GBH] WHITE BELT SENIOR 1 ULTRA HEAVY

2012
Aranyérmek:
Fekete Sándor [GBH] BLUE BELT SENIOR 2 SUPER HEAVY
Ezüstérmek:
Kulics Péter [GBH] BLUE BELT SENIOR 2 MIDDLE
Varga Levente [GBH] PURPLE BELT MASTER HEAVY
Bronzérmek:
Bence György [GBH] BLUE BELT ADULT SUPER HEAVY
Vida Richárd [GBH] BLUE BELT SENIOR 2 SUPER HEAVY

2011
Aranyérmek:
Fekete Sándor [GBH] BLUE BELT SENIOR 1 HEAVY
Fekete Sándor [GBH] BLUE BELT SENIOR 1 OPEN CLASS
Vilcsek Péter [CGH] PURPLE BELT SENIOR 1 LIGHT FEATHER
Fehér János [CGH] PURPLE BELT SENIOR 1 ULTRA HEAVY
Fehér János [CGH] PURPLE BELT SENIOR 1 OPEN CLASS
Ezüstérmek:
Claudio Roberto [GBH] BLUE BELT MASTER LIGHT FEATHER
Bronzérmek:
Gehér Pál László [GBH] WHITE BELT SENIOR 1 MEDIUM HEAVY
Teresa Souza [GBH] BLUE FEMALE MIDDLE
Bence György [GBH] BLUE BELT ADULT SUPER HEAVY
Vida Richárd [GBH] BLUE BELT SENIOR 1 SUPER HEAVY
Kulics Péter [GBH] BLUE BELT SENIOR 2 MIDDLE
Horváth Imre [GBH] PURPLE BELT MASTER MEDIUM HEAVY
Molnár Gábor [GBH] PURPLE BELT SENIOR 1 OPEN CLASS
Durkó Zoltán [GBH] PURPLE BELT SENIOR 2 MIDDLE

2010
Aranyérmek:
Fehér János [CGH] PURPLE BELT SENIOR 1 ULTRA HEAVY
Ezüstérmek:
Bányai Evelin [GBH] WHITE BELT ADULT FEMALE FEATHER
Varga Levente [GBH] PURPLE BELT MASTER HEAVY
Varga Levente [GBH] PURPLE BELT MASTER OPEN
Max Carvalho [GBH] BLACK BELT ADULT MEDIUM HEAVY
Bronzérmek:
Durkó Zoltán [GBH] BLUE BELT SENIOR 1 LIGHT
Kulics Péter [GBH] BLUE BELT SENIOR 1 MIDDLE
Fehér János [CGH] PURPLE BELT SENIOR 1 OPEN CLASS

2009
Aranyérmek:
Vagas Yaqub [GBH] WHITE BELT ADULT SUPER FEATHER
Kovács Attila [CGH] BLUE BELT SENIOR 3 SUPER HEAVY
Dietz Gusztáv [GBH] PURPLE BELT MASTER HEAVY
Ezüstérmek:
Banik Andrej [GBH] BROWN BELT MASTER LIGHT
Fodor Gábor [CGH] BROWN BELT MASTER HEAVY
Bronzérmek:
Kmegy Dániel [GBH] WHITE BELT ADULT SUPER FEATHER
Vida Richárd [GBH] WHITE BELT SENIOR 1 SUPER HEAVY
Durkó Zoltán [GBH] BLUE BELT SENIOR 1 LIGHT
Sümegi Ferenc [CGH] BLUE BELT SENIOR 3 OPEN CLASS
Varga Levente [GBH] PURPLE BELT MASTER HEAVY
Vasas István [CGH] PURPLE BELT SENIOR 1 SUPER HEAVY
Max Carvalho [GBH] BLACK BELT ADULT MEDIUM HEAVY

2008
Aranyérmek:
Fehér János [CGH] BLUE BELT MASTER SUPER SUPER HEAVY
Ezüstérmek:
Tóth Judit [CGH] WHITE BELT ADULT FEMALE MIDDLE
Füstös Balázs [CGH] BLUE BELT MASTER MEDIUM HEAVY
Bronzérmek:
Banik Andrej [GBH] PURPLE BELT MASTER LIGHT
Fodor Gábor [CGH] PURPLE BELT MASTER HEAVY

2007
Aranyérmek:
Halmi Viktor [GBH] BLUE BELT ADULT MEDIUM HEAVY
Dietz Gusztáv [GBH] BLUE BELT MASTER OPEN CLASS
Max Carvalho [GBH] BROWN BELT ADULT MIDDLE
Ezüstérmek:
Fodor Gábor [CGH] PURPLE BELT MASTER SUPER HEAVY
Bronzérmek:
Bánfi Attila [GBH] BLUE BELT ADULT SUPER SUPER HEAVY
Füstös Balázs [CGH] BLUE BELT MASTER MEDIUM HEAVY
Dietz Gusztáv [GBH] BLUE BELT MASTER HEAVY
Max Carvalho [GBH] BROWN BELT ADULT OPEN CLASS

2006
Ezüstérmek:
Max Carvalho [GBH] BROWN BELT ADULT MIDDLE
Bronzérmek:
Keszthelyi Bence [GBH] BLUE BELT ADULT HEAVY
Dietz Gusztáv [GBH] WHILE BELT ADULT HEAVY

Gratulálunk az eredményekhez!


Hozzászólások (0)    - A hozzászóláshoz be kell lépned.


2018 év összes híre itt található...
Azonosító:
Jelszó:
Regisztrálok
2018 Augusztus
HKSzCs PSzV
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

     

Látogatók száma:
4323082432308243230824323082432308243230824323082


Harcművészek az Egészséges Gyerekekért

Levélküldés